Koncert Muzyki Filmowej w Ciemności

From 28.04.2024 17:00 until 28.04.2024 18:21
Posted by Piotr Kędziora

Park Kultury zaprasza na wyjątkowy Koncert Muzyki Filmowej w Ciemności
W klimatyczny nastrój wprowadzi nas zespół Quartet YESEi - kolektyw artystyczny, którego początki sięgają roku 2018. Założycielkami zespołu są Monika Pietrzak i Joanna Chudyba.
W miarę upływu czasu zespół ewoluował, a ich pasja zaowocowała rozbudową składu. Dołączyły do grupy wyjątkowe talenty: wokalistka oraz wiolonczelistka, których umiejętności
i wrażliwość wpisują się w misję tworzenia niepowtarzalnych muzycznych emocji.
Miłość członkiń Yesei Quartet do filmów oraz ich niezapomnianych ścieżek dźwiękowych skłoniła je do głębszej eksploracji tego obszaru. Podczas tych koncertów przenoszą publiczność w świat emocji i historii, które zostały zapisane w dźwiękach wielkich produkcji filmowych. Z dumą wykonują kultowe melodie, które stworzyły atmosferę wielu filmowych arcydzieł. Czy to epickie tematy z filmów przygodowych, romantyczne motywy z dramatów, czy pełne napięcia ścieżki dźwiękowe z thrillerów - artystki starają się oddać ich oryginalny charakter, jednocześnie dodając swój wyjątkowy muzyczny styl.

Zapraszamy już ?? ???????? (?????????) ????, ????. ??.??

• Restauracja PATIO, ul. W. Rogowskiego 22

Bilet wstępu w cenie 40 zł Do nabycia na stronie parkkultury.starachowice.eu w zakładce KUP BILET oraz bezpośrednio przed koncertem.

Weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco: Koncert Muzyki Filmowej w Ciemności
ℹ️ Dojazd do miejsca wydarzenia komunikacją miejską:
al. Niepodległości (niedziela)
? - 16.09 na przystanku
? - 16.52 na przystanku
ul. Piłsudskiego
? - 15.13 na przystanku
? - 15.59 na przystanku

QR 1