Restauracja ZODIAK

Restauracja Zodiak, to idealne miejsce do wspólnych spotkań o różnorodnym charakterze. Istniejemy od 1992 roku i doskonale wiemy jak zapewnić najlepszą obsługę i atmosferę. Dysponujemy salą bankietową przeznaczoną na każdy rodzaj wszelkich uroczystości oraz imprez okolicznościowych. Huczne przyjęcie weselne, czy kameralne spotkanie towarzyskie lub biznesowe, u nas zawsze najwyższe standardy i gwarancja zadowolenia naszych Gości.
Lokal oferuje doskonałą kuchnię i zróżnicowane menu, dlatego każdy może dokonać najlepszego dla siebie wyboru. Najlepsze polskie specjały, także dania orientalne – kuchnia chińska, to tradycja oraz różnorodność smaków. Dania główne, przystawki i zakąski. Wyśmienite desery i napoje… Na gorąco lub na zimno. Wiemy jak zadbać o każdy kulinarny gust. Otwieramy się na Gości, aby jak najlepiej zaspokoić ich wymagania, oczekiwania i potrzeby.
Restauracja Zodiak, to doskonała atmosfera przy wspólnej biesiadzie, oraz odpoczynek przy kawie lub drinku. Potrafimy zapewnić szampańską zabawę, ale także spokojny, przyjemny i miły relaks.
Serdecznie zapraszamy

Źródło informacji i zdjęcia: http://www.zodiak-starachowice.pl/
Godziny Otwarcia: 10:00-21:00
Adres: ul. Armii Krajowej 5, 27-200 Starachowice
Telefon: 41 314 34 99
Located in: Restauracje