Stok narciarski w Konarach

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa do naszej Stacji Narciarskiej powstałej w 2011 roku, położonej w malowniczej miejscowości Konary, która znajduje się we wschodniej części województwa świętokrzyskiego.

Stacja narciarska Konary oferuje Państwu dwa wyciągi talerzowe i trasę zjazdową o długości 480 m, szerokości 60 m, różnicy wzniesień wynoszącej 80 m i o średnim nachyleniu 17%. Początkujący mogą spróbować swoich sił na specjalnie przystosowanym (dla dzieci i dopiero zaczynających swoją przygodę z deską bądź dwiema ;) ), łagodnym, zielonym stoku typu „ośla łączka”.

Na stoku funkcjonuje oświetlenie, co umożliwi Państwu szusowanie w późnych godzinach wieczornych. Stacja Narciarska Konary oferuje także darmowy parking dla wszystkich gości, dzięki czemu nie będą się Państwo martwić o swój samochód podczas długich godzin spędzonych w Konarach. W związku z tym, iż dbamy o potrzeby naszych klientów i pragniemy cały czas się rozwijać, w przyszłości planujemy otworzyć drugą trasę zjazdową.

Po długich, wyczerpujących godzinach spędzonych na stoku, zapraszamy do naszej restauracji, funkcjonującej przy Stacji Narciarskiej Konary, w której będą się mogli Państwo posilić i napić.

Źródło informacji i zdjęć: http://stok-konary.pl/
Godziny Otwarcia: poniedziałek - piątek: 14:00 - 19:00 sobota - niedziela: 9.00 - 21.00
Adres: 27-640 Konary
Telefon: 512 218 558
Located in: Stoki narciarskie