Grand Prix Starachowic w siatkówce plażowej - turniej nr 2

16.07.2017
Wysłany przez Leszek Kowalski

Przed nami turniej nr 2 kolejnej edycji siatkarskiego Grand Prix Starachowic. Wakacyjny czas to tradycyjnie idealny okres na organizację zawodów z cyklu siatkówki plażowej, które od lat są jednym z najwazniejszych imprez sportowych w mieście.


Na specjalnie przygotowanych boiskach przy kąpielisku Piachy jak zwykle nie zabraknie sportowych emocji, efektownych akcji i sportowej rywalizacji o zwycięstwo oraz punkty do klasyfikacji generalnej cyklu.

W każdym z turniejów zawodnicy rywalizują o punkty do rankingu Grand Prix. Ranking prowadzony jest indywidualnie, a jego podsumowanie tradycyjnie nastąpi na zakończenie wakacji.

Udział w turniejach jest bezpłatny, a chętni mogą zapisywać się w biurze zawodów, które czynne jest od godziny 8.30. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji i możliwości zapisów do turnieju możecie Państwo znaleźć pod numerem telefonu: 41 275-24-31.

Każdy z turniejów Grand Prix Starachowic rozgrywany jest w wakacyjne niedziele, a początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 9.00. Zapraszamy do zabawy!