Poniedziałki z Kulturą

Od 03.07.2017 17:00 do 03.07.2017 19:00
Wysłany przez Leszek Kowalski

Tegoroczne wakacje rozpocznie dwugodzinne spotkanie z muzyką, kinem oraz pyszną pizzą. Poniedziałkowe popołudnie - 26 czerwca - daje możliwość wyboru każdemu na co ma ochotę i jak chce rozpocząć Wakacje 2017.

Starachowickie Centrum Kultury proponuje Państwu udział w Muzycznym Parkingu, czyli występie na żywo zespołu muzycznego. Artyści zagrają na parkingu przed budynkiem SCK-u. Podobno muzyka łagodzi obyczaje, ale my przekonujemy Państwa że muzyka również wprowadza w dobry nastrój. W tym przypadku nastrój wakacyjny. Tak więc ładujemy muzyczne akumulatory i ruszamy z wakacyjną akcją.

Jeśli ktoś jednak woli od dźwięków kadry filmowe to starachowickie Kino Kultura wychodzi z kontrpropozycją. Tani Poniedziałek w starachowickim kinie to doskonała okazja do obejrzenia interesującego filmu w gwiazdorskiej obsadzie.

Muzyka, film, a jeszcze do tego "tania pizza" w pobliskiej pizzerii to pełen wachlarz możliwości dwugodzinnego spotkania w budynku Starachowickiego Centrum Kultury. Muzycznie, kinowo i pysznie - taki będzie ten pierwszy poniedziałek wakacji i nie tylko...

Takie poniedziałki będą odbywać się bowiem w każdy wakacyjny poniedziałek. Już dziś warto zarezerwować pierwszy dzień każdego tygodnia na muzyczną zabawę!

Zapraszamy do uczestnictwa - szczegóły tel. 41 274-65-25.