Bohema

Kawiarnia Bohema, mieszcząca się w Starachowicach przy ul. Mickiewicza 1a, w podziemiach budynku Fundacji Agencji Rozwoju Regionalnego, to najmłodsze dziecko Spółdzielni Socjalnej AGAWA. Swoich pierwszych Gości Bohema powitała uroczyście w pierwszy weekend października 2014 roku, a jej otwarcie uświetnił wernisaż wystawy fotografii Pań Magdaleny Gorzkowskiej i Danuty Duszyńskiej oraz występ znakomitego ukraińskiego zespołu VIA Family. Do tej pory w swoich progach Bohema gościła artystów, muzyków, poetów… W planach mamy organizację różnego rodzaju imprez kulturalnych, takich jak wystawy, koncerty, spotkania z poezją czy kabaretem.

Bohema to miejsce nie tylko dla artystów i ludzi związanych z szeroko pojętą kulturą i sztuką. Klimatyczny, zaciszny lokal sprawia, że czas upływa tu przyjemnie, niespiesznie. To miejsce dla ludzi chcących przystanąć na chwilę, zaczerpnąć oddechu, uciec od zgiełku i pędu dnia codziennego. Jest również idealnym miejscem na pierwsze randki, spotkania klasowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, niewielkie przyjęcia okolicznościowe. W niedalekiej przyszłości planujemy organizować wieczorki dla samotnych, tworząc naszym Gościom klimat sprzyjający zawieraniu nowych znajomości, poszukiwaniu bratniej duszy, a nawet drugiej połówki. W lokalu można także zorganizować w przyjaznej, dyskretnej atmosferze spotkanie biznesowe. Proponujemy możliwość przygotowania cateringu zgodnie z wcześniej ustalonym menu. Na co dzień kawiarnia oferuje kawy i herbaty świata, różnorodne alkohole, wyśmienite ciasta, czekolady, desery lodowe oraz tarty na słono i na słodko.

Niewątpliwym atutem Bohemy jest ogromny taras, z którego widok na rzekę Kamienną pozwala oderwać się od monotonnej rzeczywistości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w sezonie od wiosny do jesieni nasi goście będą mogli zasiąść w wygodnych fotelach na świeżym powietrzu i przy pysznej kawie podziwiać widoki.

Zatem jeśli planujecie Państwo spotkanie z rodziną, przyjaciółmi, partnerem w biznesie lub chcecie miło spędzić czas, Kawiarnia Bohema zaprasza

Źródło informacji i zdjęcia: http://www.bohema-starachowice.pl/
Godziny Otwarcia: Poniedziałek – czwartek: 15.00-22.00 Piątek: 15.00-24.00 Sobota: 15.00-24.00 Niedziela: 15.00-22.00
Adres: ul. Mickiewicza 1 (budynek FARR, poziom -1) 27-200 Starachowice
Telefon: 604 600 312
Znajduje się w: Bary